LIFE SKILLS – TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

W ramach międzynarodowego programu „LIFE SKILLS – TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH” grupa młodzieży ZS Nr 5 w Warszawie z klas: II CAI, III CAI oraz I A, pod opieką nauczyciela i trenera – p. Marty Wróblewskiej, realizuje trzy własne projekty uczniowskie, na które dostała dotacje przyznane przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży (dotacja w wysokości 600zł na jeden projekt).
Projekty realizowane przez uczniów:

• 22 czerwiec 2013r. – projekt pt. „My też mamy mamy…”, realizowany w Domu samotnej matki w Otwocku; lider projektu – Klaudia Sarnowska (kl. II CAI)
  • 23 czerwiec 2013r. – projekt pt. „Wspieramy zwierzyniec”, realizowany w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Józefowie koło Legionowa; lider projektu – Krystian Kołowrocki (kl. II CAI)
  • 25 czerwiec 2013r. – projekt pt. „Niech żyje bal”, realizowany w Zespole Szkół Specjalnych przy ul. Kordeckiego 54 w Warszawie; lider projektu – Paulina Bartosewicz (kl. III CAI)

Fundacja Przyjaciół Dzieci Ariadna wspiera takie innowacyjne projekty i działania. Dziękujemy naszym fantastycznym wolontariuszom – młodzieży Zespołu Szkół Nr 5 w Warszawie i prosimy o więcej takich inicjatyw;-)