„AHOJ PIRACI” w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi Nr 86 w Międzylesiu

Tym razem w rolę Piratów wcielili się chłopcy z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Aninie 🙂 Piraci z Anina realizowali autorski program Fundacji Przyjaciół Dzieci ARIADNA (przy skromnym wsparciu młodzieży z Zespołu Szkół Nr 5 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie) w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi Nr 86 w Międzylesiu.
Głównym celem programu było propagowanie zachowań prospołecznych wśród dzieci w wieku przedszkolnym oraz zapobieganie zachowaniom przemocowym.

„PIRACI Z ANINA” – DZIĘKUJEMY WAM !!! SPISALIŚCIE SIĘ NA MEDAL !!!
LICZYMY NA DALSZĄ TAK OWOCNĄ WSPÓŁPRACĘ 🙂

link do fotek

„Zaangażowanie, jakim wykazali się nasi Wychowankowie świadczy o tym, że coraz bardziej potrafią patrzeć dalej, niż na czubek własnego nosa. Projekt „Ahoj Piraci” sprawił nam wiele satysfakcji, dlatego już myślimy o kolejnych przedsięwzięciach.
Dziękuję Fundacji Przyjaciół Dzieci Ariadna za zaproszenie do projektu, Fundacji Rejs Odkrywców za życzliwą i hojną akceptację wniosku Chłopców o dofinansowanie akcji, dziękuję też Paniom Wychowawczyniom, szczególnie Pani Ewie z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 86 za otwartość i chęć podjęcia współpracy.
Laurki, jakie narysowały nam Dzieciaki bardzo nam się podobały! Trzymamy je w skrzyni skarbów  Ahoj! I do zobaczenia!”

Magda Krakowska – wychowawca chłopców