AKCJA ŚWIĄTECZNA – „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM”

Już wkrótce Święta Bożego Narodzenia, okres spokoju i nadzieI, radości i prezentów 🙂
Spraw, aby na twarzach naszych podopiecznych w ten szczególny czas pojawił się uśmiech i przygotuj paczkę świąteczną dla jednego z nich 🙂
Każda paczka powinna mieć podobną zawartość: czekoladowego Mikołaja, tabliczkę czekolady, batonik, opakowanie żelków / cukierków, opakowanie gum Mamba oraz małą maskotkę 😉
Paczkę możesz zostawić w Zespole Szkół Nr 5 im. S. Kisielewskiego (ul. Szczawnicka 2, sala P16) lub w Fundacji Przyjaciół Dzieci Ariadna (ul. Lakowa 1) w Warszawie – do 8 GRUDNIA 2015R.!!!!!!!!!!
Wszystkie zebrane paczki trafią 11 grudnia 2015r. do dzieci z domów samotnej matki, domów dziecka, świetlic środowiskowych, szpitali i itp.
Akcja ta jest prowadzona w ramach projektu uczniowskiego klasy II Aai pod opieka p. Marty Wróblewskiej.
LICZYMY NA WAS!!!!!!!!!!!!!!!!