Sopyła Natalia i Kamila

Natalka i Kamila (rehab – 174) mają znacznie ograniczoną samodzielną egzystencję, wymagają wsparcia w zakresie socjalnym, opiekuńczym, terapeutycznym i rehabilitacyjnym. Konieczne jest zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne, pomoce techniczne ułatwiające funkcjonowanie.

2.Natalka (174)
Natalia Sopyła ur.2005r. (rehab – 174)

Przewlekle chora – młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów, zespół gilberta, oraz nieokreślone zaburzenia przebiegające z udziałem mechanizmów immunologicznych. Przez ciągle przyjmowanie leków ma częste stany zapalne żołądka. Natalka jest pod stałą opieką specjalistów.

6.Kamilka (174)

Kamila Sopyła ur.2009r.(rehab – 174)
Przewlekle chora – cukrzyca insulinozależna typu 1, astma oskrzelowa, nawracające zakażenia układu moczowego, uszkodzona nerka, która ma tylko 21% udziału w oczyszczaniu. Kamila jest pod stałą opieką diabetologa, nefrologa, urologa.