Współpraca z firmą Moby.pl

Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z firmą Moby.pl, operatorem serwisu greengo.pl, która jest wiodąca spółką zajmująca się profesjonalnym recyklingiem używanych telefonów komórkowych w Polsce. W ramach współpracy mogą Państwo wesprzeć naszą fundację sprzedając nieużywany już telefon i przekazując środki na rzecz Fundacji Ariadna.

Jeżeli zdecydują się Państwo sprzedać stare, nieużywane telefony komórkowe za pośrednictwem portalu www.greengo.pl, mogą Państwo przekazać całość lub część kwoty uzyskanej ze sprzedaży telefonów na rzecz naszej Fundacji.

Proces sprzedaży telefonu jest niezwykle prosty, wystarczy odwiedzić serwis greengo.pl, skorzystać z wyszukiwarki telefonów oraz określić wstępnie stan telefonu, aby móc ocenić jego wartość. Następnie wystarczy dodać taki telefon do zlecenia i przejść do jego realizacji. Po założeniu konta, podczas potwierdzenia zlecenia po prawej stronie pojawi się lista fundacji, które można wesprzeć, z listy należy wybrać fundację Ariadna. Poniżej za pomocą suwaka lub pola tekstowego można ustalić kwotę jaka ma zostać przekazana na nasze konto.

W związku z charytatywnym profilem naszej działalności, firma Greengo nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od przekazanej nam kwoty. 100% przekazanych środków zasili nasze konto.

Zachęcamy naszych sympatyków do sprzedaży starych, niepotrzebnych telefonów komórkowych oraz przekazywania środków na nasze konto.